O webe & Kontakt

Equiplo je nákupný poradca a inšpirátor, zameriavajúce sa na porovnanie, rebríčky, prípadne testy produktov s cieľom sprehľadniť ich výber, inšpirovať a dodať relevantné informácie pre nákupný proces.

Zostavujeme pre vás výbery najlepších produktov a spotrebičov, píšeme recenzie a porovnávame parametre. Okrem toho tu nájdete návody, ako čo vybrať, vrátane ďalších rád a tipov.

Tvorbe výberov a nákupnému sprievodcovia predchádza štúdium problematiky k pochopeniu téme, čo zvyčajne zahŕňa prehľadávanie odborných webov a produktových manuálov, komunikáciu s expertmi z odboru, distribútormi, prípadne výrobcovia.

Produkty vyberáme podľa viacerých kritérií ako je napríklad hľadanosť, obľúbenosť spotrebiteľmi a vysoké hodnotenia v recenziách, alebo špecifické postavenie na trhu. Určitú úlohu hrajú tiež testy (dTest, ADAC, Stiftung Warentest pod.). Snažíme sa tiež o väčšiu variabilitu značiek a modelov pre rôzne určenie či využitie, aby daný výber bol praktický pre čo najväčší okruh užívateľov.

Aby sme vám mohli prinášať tieto informácie zadarmo, spolupracujeme s partnermi (napríklad obľúbený nezávislý porovnávač Heureka), ktorí nám pri vašom nákupe vykonanom po prekliknutí odkazu u produktov, vypláca malú províziu zo svojho zisku.

Upozornenie: Uvedené informácie vychádzajú z odborných a užívateľských recenzií, vedomostí a skúseností redakcie, vyjadrujúci jej subjektívny názor. Jednotlivé produkty sami netestujeme, ak tak nie je priamo uvedené. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za kvalitu výrobkov, ani za odporúčania týkajúce sa ich kúpy. Aktuálnosť informácií je platná v čase zverejnenia.

Kontakt:
eqc@equiplo.sk

Provozovatel:
Hubixo s.r.o.
Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha 2, Česká republika, IČ: 08272166
Spisová značka: C 316084 vedená u Městského soudu v Praze