O webe & Kontakt

Equiplo je nákupný poradca a inšpirátor, zameriavajúce sa na porovnanie, rebríčky, prípadne testy produktov s cieľom sprehľadniť ich výber, inšpirovať a dodať relevantné informácie pre nákupný proces.

Zostavujeme pre vás výbery najlepších produktov a spotrebičov, píšeme recenzie a porovnávame parametre. Okrem toho tu nájdete návody, ako čo vybrať, vrátane ďalších rád a tipov.

Tvorbe výberov a nákupnému sprievodcovia predchádza štúdium problematiky k pochopeniu téme, čo zvyčajne zahŕňa prehľadávanie odborných webov a produktových manuálov, komunikáciu s expertmi z odboru, distribútormi, prípadne výrobcovia.

Produkty vyberáme podľa viacerých kritérií ako je napríklad hľadanosť, obľúbenosť spotrebiteľmi a vysoké hodnotenia v recenziách, alebo špecifické postavenie na trhu. Určitú úlohu hrajú tiež testy (dTest, ADAC, Stiftung Warentest pod.). Snažíme sa tiež o väčšiu variabilitu značiek a modelov pre rôzne určenie či využitie, aby daný výber bol praktický pre čo najväčší okruh užívateľov.

Aby sme vám mohli prinášať tieto informácie zadarmo, spolupracujeme s partnermi (napríklad obľúbený nezávislý porovnávač Heureka), ktorí nám pri vašom nákupe vykonanom po prekliknutí odkazu u produktov, vypláca malú províziu zo svojho zisku.

Upozornenie: Jednotlivé produkty sami netestujeme, ak tak nie je priamo uvedené. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za kvalitu výrobkov, ani za odporúčania týkajúce sa ich kúpy. Aktuálnosť informácií je platná v čase zverejnenia.

    Hubixo s.r.o.
    Na Folimance 2155/15, 120 00 Praha 2, Česká republika, IČ: 08272166
    Spisová značka: C 316084 vedená u Městského soudu v Praze